به گزارش واحد روابط عمومی ، در روز سه شنبه مورخ 1401/10/27  دکتر سید حسین شهامی مدیر مجتمع  از پروژه های گردشگری و  احداث کارخانه تولید کود NPK و گرانول سازی بازدید و در جریان مشکلات پروژه ها و پیشرفت فیزیکی آنها قرار گرفتند.

مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک خبر داد؛ افزایش ۲۳ درصدی تولید نسبت به ۹ ماهه ۱۴۰۰

مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک خبر داد: تولید پتاس در این مجتمع طی ۹ ماهه سال جاری به ۳۲ هزار و ۱۸۸ تن رسیده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نشان دهنده افزایش ۲۳ درصدی است.

به گزارش روابط عمومی ایمپاسکو حسین شهامی مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک در این باره توضیح داد: پروژه تولید ۱۰۰ هزار تن پتاس از پلایای خور و بیابانک و پلایای مهرجان که پس از واگذاری مجتمع به راهبر و سرمایه‌گذار جهت راهبری و توسعه مجتمع از اردیبهشت ۹۸ آغاز شد تا پایان آذر ماه سال جاری ۳۶.۱۱ درصد پیشرفت داشته است.

وی افزود: بر اساس برنامه از پیش تعیین شده قرار است تولید پتاس این مجتمع تا سال ۱۴۰۶ از دو پلایای نام‌برده به ۱۰۰ هزار تن در سال برسد.

شهامی در ادامه عنوان کرد: پروژه احداث کارخانه تولید کود NPK و گرانول سازی در راستای تولید سه محصول جدید علاوه بر محصولات فعلی مجتمع نیز آغاز شده و احداث کارخانه تولید سولفات پتاسیم از ابتدای سال ۱۴۰۲ نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک در پایان خاطرنشان کرد: توسعه گردشگری در مجتمع پتاس نیز جزء تعهدات سرمایه گذار مجتمع است که مقرر شده سرمایه گذار طرح جامع گردشگری مجتمع پتاس خوروبیابانک را تا سال ۱۴۰۳ تکمیل کند، اگرچه در حال حاضر هم گردشگران زیادی از مجتمع پتاس (دهکده نمکی و آبشار نمکی) بازدید می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع پتاس خوروبیابانک، جلسه ارزیابی بهره وری مجتمع روز  سه شنبه 20 دی ماه 1401 آغاز شد. نهمین دوره جایزه بهره وری ایمیدرو با مشارکت مدیران  و گروه ارزیابی(آقای مهندس علی حاج علی محمدی ،آقای علی شهسواری نسب)  برگزار گردید.

این مدل که با  حمایت مدیر مجتمع آقای دکتر شهامی و همراهی تمامی مدیران و کارکنان مجتمع  با برنامه ریزی کمیته بهره وری، برگزاری دوره های آموزشی، جمع آوری مستندات و انجام ارزیابی داخلی و تهیه اظهارنامه به  این مرحله رسیده بود مورد ارزیابی قرار گرفت.

با حضور مسئولانسازمــان توسعـه و نوســـازی معادن و صنایع معدنی ایران ،شرکت تهیه و تولید مواد معدنی، فرماندار خوروبیابانک، امام جمعه شهرستان و اعضای شورای تامین، مدیر و جانشین راهبری  مجتمع پتاس (شرکت فسفات کارون)، مدیر جدید مجتمع پتاس معرفی شد. در این مراسم از خدمات مهندس سعید نادری مدیر قبلی تجلیل به عمل آمد و دکتر سید حسین شهامی به عنوان مدیر جدیداین مجتمع معرفی شد.

مجتمع پتاس خوروبیابانک © استفاده از مطالب سایت تنها با درج لینک مستقیم به آن مطلب مجاز است.