بسم الله الرحمن الرحیم
«کارگر ستون فقرات اقتصاد تولیدی و کاری در کشور است»(مقام معظم رهبری (مدظله العالی))
روز جهانی کارگر بر جامعه کارگری علی الخصوص کارگران معزز مجتمع پتاس خوروبیابانک مبارک باد.
یازدهم اردیبهشت‌ماه، روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است تا از زحمات کارگران پرتوان و تلاش‌گر که با همت والای خود چرخ تولید و صنعت کشور را می‌گردانند، تشکر و قدردانی کنم.
تصور پیشرفت و توسعه جامعه بدون حضور قشری به نام کارگر محال است و بر همین اساس جایگاه کار و کارگر در آموزه‌های دین مقدس اسلام مورد توجه ویژه است و قداست کار و مجاهدت تا مرتبه شهادت اعتلا بخشیده شده است.
روز کار و کارگر یادآور تلاش پولادمردانی است که در کارگاه‌ها و معادن با اراده‌ای قوی و روحیه خستگی‌ناپذیر، به عنوان نیروی محرکه اقتصادی نقش مهمی در زمینه تولید و اقتصاد کشور ایفا می‌کنند.
مجتمع پتاس خوروبیابانک این افتخار را دارد که با همراهی و تلاش موثر کارگران معزز، در راستای تحقق شعار «مهار تورم و رشد تولید» همواره نقش موثری در نیل به اهداف متعالی این مجتمع، به عنوان بزرگترین تولیدکننده پتاس در کشور را ایفا نماید.
این مناسبت ارزشمند را به کارگران خدوم در مجتمع پتاس خوروبیابانک تبریک عرض نموده و از تلاش‌های خالصانه و شبانه‌روزی همه کارگران زحمتکش خانواده مجتمع پتاس خوروبیابانک که ردای تلاش و خدمت بر قامت استوارشان تجسمی از همت والایشان است ارج نهاده و سلامتی، نیکبختی و موفقیت همه شما عزیزان را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.
سید حسین شهامی
مدیر مجتمع پتاس خوروبیابانک