به گزارش روابط عمومی مجتمع پتاس خوروبیابانک ، دکتر شهامی مدیر مجتمع ، حجت‌الاسلام رمضانی امام جمعه،آقای طحانی فرماندار شهرستان و هیئت همراه ضمن دیدار با کارگران واحد های مختلف با آنها گفت‌وگو کردند.
امام جمعه و فرماندار شهرستان در این دیدار از نزدیک در جریان روند مسائل و مشکلات کارگران قرار گرفتند،
امام‌جمعه شهرستان با بیان اینکه، حقوق کار به عنوان حق طبیعی افراد در آموزه‌های اسلامی، قرآن و روایات مورد تاکید قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: اولیای الهی در ارتباط با رابطه کارگر و کارفرما بر مبنای اصل عدالت، رعایت حقوق اجتماعی و … توصیه‌های زیادی کرده‌اند.
فرماندار شهرستان نیز ضمن بزرگداشت روز کارگر بر پیگیری حقوق کارگران تاکید نمودند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع پتاس، در تاریخ 1402/02/19 (سه شنبه)، دکتر شهامی مدیر مجتمع به همراه کارشناسان فنی از پروژه‌های پلایای میانی و ترود که توسط راهبری مجتمع (شرکت فسفات کارون) در حال اجرا است، بازدید کردند.مدیر مجتمع و همراهان از محل حفر کانال تامین شورابه، محل ساخت حوضچه‌های تبخیر خورشیدی و همچنین از مراحل حفر چاه و تست پمپاژ بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع پتاس خوروبیابانک مدیر مجتمع ، امروز شنبه ( 19 فروردین ماه ۱۴۰2) در بین همکاران واحدهای عملیاتی، فنی و مهندسی و سایر بخش های ستادی و اداری حضور یافت و از نزدیک با آنان دیدار و گفت و گو کرد.
وی در این دیدار، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو و بهار قرآن و ماه مبارک رمضان، از تلاش های مجدانه و خستگی ناپذیر کارکنان این سازمان در سال گذشته قدردانی نمود و برای آنان در پیشبرد اهداف سازمانی آرزوی موفقیت کرد.

پیام مدیر مجتمع پتاس به مناسبت روز کارگر:«کارگر ستون فقرات اقتصاد تولیدی و کاری در کشور است»(مقام معظم رهبری (مدظله العالی)) روز جهانی کارگر بر جامعه کارگری علی الخصوص کارگران معزز مجتمع پتاس خوروبیابانک مبارک باد. یازدهم اردیبهشت‌ماه، روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است تا از زحمات کارگران پرتوان و تلاش‌گر که با همت والای خود چرخ تولید و صنعت کشور را می‌گردانند، تشکر و قدردانی کنم. تصور پیشرفت و توسعه جامعه بدون حضور قشری به نام کارگر محال است و بر همین اساس جایگاه کار و کارگر در آموزه‌های دین مقدس اسلام مورد توجه ویژه است و قداست کار و مجاهدت تا مرتبه شهادت اعتلا بخشیده شده است.

با حضور مسئولانسازمــان توسعـه و نوســـازی معادن و صنایع معدنی ایران ،شرکت تهیه و تولید مواد معدنی، فرماندار خوروبیابانک، امام جمعه شهرستان و اعضای شورای تامین، مدیر و جانشین راهبری  مجتمع پتاس (شرکت فسفات کارون)، مدیر جدید مجتمع پتاس معرفی شد. در این مراسم از خدمات مهندس سعید نادری مدیر قبلی تجلیل به عمل آمد و دکتر سید حسین شهامی به عنوان مدیر جدیداین مجتمع معرفی شد.

بازدید امام جمعه و فرمانده سپاه شهرستان از مجتمع پتاس خوروبیابانک :در این بازدید دکتر شهامی مدیر مجتمع ضمن تشریح فرآیند تولید پتاس در خصوص طرحهای توسعه مجتمع و چگونگی افزایش تولید توضیحاتی را ارئه نمودند . امام جمعه شهرستان خوروبیابانک ضمن قدردانی از زحمات مسئولین و کارکنان مجتمع بر رفع موانع تولید تاکید نمودند.

مجتمع پتاس خوروبیابانک © استفاده از مطالب سایت تنها با درج لینک مستقیم به آن مطلب مجاز است.