سخن مدیر

با توکل بر خدا و یاری گرفتن از پروردگار توانا، با نگاه ویژه به شعار سال “تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین” و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی ، در مجتمع پتاس خوروبیابانک با تجربه بیش از سه دهه  برانیم از ایده های نخبگان و صاحب نظران در راستای ایجاد اشتغال و تولید برمبنای فناوری های دانش بنیان با توجه به ظرفیت های مختلف و بسیار متنوع صنعتی و معدنی شهرستان خوروبیابانک استفاده نماییم و با هدف ارزش آفرینی، ارائه خدمات، تکریم کارکنان و همکاری و تلاش برای جلب رضایت ارباب رجوع که همانا رضایت خالق یکتاست، برای کلیه ذینفعان با کار تیمی و همت جمعی و عزمی مشترک و کوششی مضاعف مبتنی بر مسئولیت پذیری، همدلی، همکاری و هم افزایی و تلاش برای توسعه فرهنگ تعالی، در جهت سرافرازی و اعتلای صنعت و کشور گام برداریم.

مجتمع پتاس خوروبیابانک  تلفیقی است از دانش، تخصص، تجربه، جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان می باشد. ما بر این باوریم که توسعه ی مجتمع پتاس جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص، تحقق نخواهد یافت.

تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی مجتمع پتاس که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان، ایجاد زنجیره افزایش افزوده و توسعه فعالیت اقتصادی دانش بنیان است.

به همین منظور افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش توسعه فعالیت های دانش بنیان جزو اولویت ها و برنامه های مدیران مجتمع پتاس خوروبیابانک است.

 تا نگردی پاک دل چون جبرئیل                          گر چه گنجی، درنگنجی در جهان

سید حسین شهامی

مدیر مجتمع

مجتمع پتاس خوروبیابانک © استفاده از مطالب سایت تنها با درج لینک مستقیم به آن مطلب مجاز است.